Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Skieruj się w to miejsce, żeby zamówić catering na imprezę.

Okres letni obfituje w niezmiernie popularne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy na świeżym powietrzu, ale właściwie co rusz w przeróżnych miejscach kraju odbywają się benefisy, gale bądź sympozja. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przygotowany i smaczny catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – liczy się doświadczenie

Wybrałeś już lokalizację, gdzie urządzisz piknik bądź zarezerwowałeś salę na imprezę? To super! Teraz musisz postarać się o to, żeby uczestnicy eventu mieli dostęp do pysznych trunków, przekąsek oraz gorących potraw. Miej na uwadze, że na czas prestiżowych gal nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i być przekonanym, iż uczestnicy obsłużą się sami. Ważna jest jakość oprawy – wygodny rozkład stołów, szykowne akcenty dekoracyjne, ale też poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu zapewne będą także pod wrażeniem, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w topowych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – zalety cateringu imprezowego

Zaletą zlecenia oferty cateringu na imprezę jest z pewnością to, iż wynajęty zespół nie tylko przyszykuje zachwycające posiłki, ale także gruntownie zajmie się całą jego otoczką. Potrawy zostaną przywiezione we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą gości w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić obecnych pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, by prześledzić z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i niewielkich. W trakcie ustalania detali zamówienia doradzi ona, które potrawy, napoje i zakąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]