Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Lokal na 18 urodziny Kraków - tutaj poznasz korzystną ofertę.

Przeważnie w przypadku imienin, urodzin bądź niektórych rocznic nie urządzamy przyjęć ze znajomymi oraz krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale są takie kluczowe życiowe chwile, których należyte świętowanie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest niewątpliwie pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – urządź wielką imprezę

Wraz z ukończeniem 18 lat dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa kupować i pić alkohol, oddawać głos w wyborach powszechnych, może założyć biznes oraz ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Opcją bywa w zasadzie kolejna „domówka”, lecz czy taka zabawa będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Częstokroć paru przyjaciół decyduje się zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnej sali, ale jednocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy pyszne dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę w plenerze? Wynajmij salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe miesiące można postawić w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – wygląd pomieszczenia również jest istotny!

Wszyscy mają świadomość, iż osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi ludzie nie stronią od napojów wyskokowych. Powinno się z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Odpowiedni wystrój sali też jest bardzo ważny, żeby goście całkowicie zanurzyli się w klimacie imprezy. Trzeba zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie ścian według podanych sugestii, a także dobrze rozlokuje stoły z napojami i posiłkami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej świetnie sprawdza się menu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden kęs”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze menu nie tylko do charakteru imprezy, ale także do preferencji oraz budżetu klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]