Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Na palacradziwillow.pl znajdziesz pełną ofertę sal do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne czy wspólne pikniki dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie zbudowanie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, by świętować osiągnięte wyniki, jak również różne bankiety dla wspólników biznesowych, kursy czy konferencje. Takie imprezy muszą być właściwie przygotowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

O czym pamiętać szukając sali na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie mamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, w których można wyprawić bankiet, należy poszukać ofert najmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru urządzanego wydarzenia. Ważne bankiety dla wspólników firmy, w czasie których fetowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w pierwszym lepszym lokalu. Wypada w takich wypadkach zaplanować event w stylowym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje rangę uroczystości. A jeśli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, powinno się zdecydować się na salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dotrzeć o każdej porze dnia.

Masz już lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zapewnienie cateringu

Organizując event firmowy nie wolno pominąć tak istotnego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazane miejsce smacznych potraw dla uczestników, ale też doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie dekorację stołów. W czasie prestiżowych bankietów wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali najlepszej obsługi. Warto zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy podadzą potrawy w szykowny sposób oraz wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smakowite, ale i oszałamiające wizualnie dania.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]