Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Projekty budowlane Kraków. Rzetelną pomoc profesjonalistów w tym zakresie otrzymasz tu.

Biuro architektoniczne świadczy rozległy wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które chcą osiedlić się w komfortowym i funkcjonalnym domku, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt może opracować kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie kontrolować przebieg prac, zaplanować odbudowę domu lub zaproponować aranżację już wybudowanych mieszkań, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro projektowe?

Szukasz pomysłowych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle innych budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a przy tym nowoczesny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające współczesne nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektów – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to m.in. budynki rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie i pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, jak również specyfiki projektowanego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może też opracować plan praktycznych i obszernych garderób, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]