Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Zobacz parking Kraków lotnisko na https://pandaparking.pl.

Szybkość, wygoda oraz możliwość trafienia także w najbardziej odległe miejsca świata – to nadrzędne atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zdobyły duże uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dostania się na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, więc w czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego obsługi

Gdy zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony przy lotnisku możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest oczywiście opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Na dodatek podróżni mogą liczyć na wsparcie zespołu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak ujście powietrza w oponach bądź rozładowany akumulator.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]