opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Profesjonalna opieka nad grobem

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki położone są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Największe trudności zaczynają się natomiast, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy w miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli montaż siedzeń lub pomoc w dopełnieniu administracyjnych formalności lub korekty liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które trzeba opłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu czterystu PLN rocznie. Należy też zauważyć, iż stawki zależne są także od rozmiarów nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]