Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Sprawdź, kto oferuje aranżację wnętrz Kraków. Kliknij tu.

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]