okna serwis Warszawa, serwis okien PCV

Serwis okien wykonuj regularnie

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle wpływają też warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]