Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

W tym miejscu dowiesz się, kto ma w swojej ofercie catering dla firm w Krakowie.

Konferencja, szkolenie albo ważne spotkanie biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego uczestników. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się znaczne tłumy, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa zabrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Kursy oraz sympozja biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 6-9 godzin, częstokroć także przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci dostają szczegółowy harmonogram wykładów, między którymi przewidziane są zazwyczaj dwie-trzy półgodzinne przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść większy obiad w pobliskiej restauracji. Dlatego tak ważne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, również wziąć ze sobą na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkimi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie odzieży czy dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego użyczany jest także sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – ważna część kursów biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to też możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w swobodnej atmosferze spraw poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych kubków, zagryzając przyniesione z domu lub kupione po drodze w sklepie kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał również o komforcie gości.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]