Terapia małżeńska – rozwiąż problemy z partnerem

Więcej szczegółów o terapii małżeńskiej UK.

Każde małżeństwo może napotkać rozmaite problemy. Na szczęście teraz można sobie z nimi radzić bardzo sprawnie. Idealnym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska przeprowadzana przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego psychoterapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich trudnościach może być pomocna?

Do terapeuty udają się pary borykające się z przeróżnymi problemami. Fachowiec pomaga przezwyciężyć trudności powiązane ze zdradą jednego z małżonków, jak również pomoże w przypadku uzależnienia, chociaż w takich sytuacjach nierzadko niezbędne będzie również specjalistyczne leczenie pacjenta. Psycholog udzieli wsparcia w okresie choroby partnerów lub ich dzieci. Jest nieoceniony w sytuacji, gdy między mężem i żoną rodzą się konflikty, których nie potrafią rozwiązać sami. Udział w terapii małżeńskiej pomoże także pokonać trudności i usprawnić partnerstwo. Poprawie ulega komunikacja między partnerami – dzięku czemu ich związek ewoluuje, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta pomaga zrozumieć małżonkom jakie mają potrzeby oraz oczekiwania. Podkreśla on, że małżeństwo to nie tylko czerpanie korzyści, ale także dawanie czegoś w zamian. Wsparcie terapeuty sprawia, że możliwe jest odkrycie przyczyn , które legły u podłoża małżeńskich trudności. Małżeństwo, które przeszło terapię małżeńską zdobyło umiejętności niezbędne do tego, aby doskonale radzić sobie z problemami w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wówczas, gdy mieszka się na terenie Wielkiej Brytanii?

Emigracja z Polski, która dotarła na Wyspy sprawiła, że dzisiaj bez problemu można wyszukać polskiego psychologa też na brytyjskiej ziemi. Mówienie po polsku ułatwia pracę nad problemem oraz podnosi komfort małżeństwa, które postanowiło postawić na wsparcie specjalisty. Też na emigracji opłaca się powalczyć o własne małżeństwo, które w wielu wypadkach właśnie po opuszczeniu kraju zaczyna borykać się z najróżniejszymi kłopotami. Należy wiedzieć, że terapia nie jest wstydem, a na skutek niej związek jest w stanie wejść na zupełnie nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczne wyjście.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339