W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Jeżeli potrzebujesz fachowego wsparcia psychologa UK, zajrzyj na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zaczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracji wyhamowało, jednak nadal nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii generuje wiele kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi kłopotami się upora?

Pobyt na Wyspach oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą generować mnóstwo komplikacji, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą również kłopoty z integracją z nowymi współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem etatu. Bariera językowa, która ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania te naprawdę ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy zostaną przekazane komuś innemu. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339