stół z litego drewna, designerski stół

Urządzasz mieszkanie? Pamiętaj, żeby zamówić nowoczesny stół do jadalni

Czy umieszczony w jadalni, w kuchni bądź w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił kluczowy mebel w domu. Tym samym zamawiając stół powinno się postawić nie tylko na jego interesujący design, ale także jego jakość.

Zalety wspólnego jedzenia przy stole

W salonie spędzamy większą część wolnego czasu i tam również przeważnie się odprężamy, jednakże to stół w jadalni jest prawdziwym centralnym miejscem w każdej przestrzeni mieszkalnej. Godziny spędzone na wspólnym spożywaniu dań z najbliższymi zauważanie przyczyniają się do wzmocnienia relacji towarzyskich i rodzinnych. Stół integruje, bo umożliwia bezpośredni kontakt wielu osób na niewielkiej przestrzeni, co w naturalny sposób rozbudza potrzebę interakcji pomiędzy bliskimi. Wskazane jest urządzać dom tak, aby wydzielić w nim przestrzeń na ustawienie stołu z dala m.in. od odwracającego uwagę telewizora. W ten sposób nie tylko powszednie posiłki, ale również spotkania świąteczne czy imieninowe umożliwią domownikom skoncentrować się na tym co w tej momencie jest najważniejsze, czyli rozmowie z rodziną czy też z przyjaciółmi. Liczne badania pokazują dodatkowo, że posiłek przy stole pozwala wyuczyć prawidłowe nawyki żywieniowe również u dzieci. Przy stole spożywamy posiłki powoli i bez poczucia stresu, na co pozytywny wpływ ma, rzecz jasna, styczność z bliskimi.

Designerskiego stołu do kuchni nie kupisz w meblowych sieciówkach

Stół do kuchni czy jadalni powinien być solidny. Będzie wszak codziennie w użyciu, często nie tylko w celu zjedzenia obiadu, ale też jako miejsce zrealizowania drobnych prac, do których potrzeba dużego płaskiego blatu, nauki czy po prostu rozrywki, przykładowo układania puzzli z pociechami i gry w karty bądź w planszówki. Nowoczesne designerskie stoły rzemieślnicze od najlepszych projektantów cechują się ogromną solidnością wykonania, naturalnością surowców zastosowanych do ich wyrobu (między innymi drewno orzechowe oraz dębowe), a także unikatowym designem, których próżno szukać w ofercie sieciowych salonów meblowych. Twórcy rzemieślniczych stołów mają w swojej ofercie także stoły rozkładane, przydatne w czasie sporadycznych spotkań w większym gronie rodzinnym. Zamawiając nowoczesny stół możemy mieć pewność, że nabywamy stół, który wytrzyma lata. Dostajemy zarazem możliwość jego personalizacji, i co za tym idzie dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy urządzać mieszkanie.

Lokalizacja firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]