kurs gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Dzieci uwielbiają brać udział w gotowaniu – dekorować wypieki bądź podawać i wybierać składniki. Chcesz rozwinąć fascynację Twojego malucha? Zapisz je na kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci rozwija pomysłowość młodych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział maluchy w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci uczą się niezależności i rozwijają swoją kreatywność i co istotne – zyskują przydatne umiejętności. A równocześnie świetnie się bawią. Łączenie ulubionych smaków, opanowywanie nieskomplikowanych przepisów i wybieranie oraz mieszanie ingredientów – całość sprawia, iż maluchy ochoczo gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się też z regułami, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach uczestniczą również rodzice, w związku z tym jest to znakomita okazja do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a następnie degustować to, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla niesfornych maluchów

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny zegarowe. W czasie kursu uczestnicy przyrządzają danie główne i deser. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przygotować smaczny makaron na słono bądź słodko, albo podjąć próbę upieczenia pachnącej, udekorowanej świeżymi składnikami pizzy. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują też wyśmienitą deser – mus z mascarpone i polewą. Lekcja poprzez udział w zabawie to wspaniały sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ukochanych dań daje pociechom moc szczęścia. Nawet najbardziej niesforny maluch będzie z pasją oddawał się przyrządzaniu doskonałej pizzy czy ozdabianiu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez profesjonalnego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz wspaniały kontakt z dziećmi.

Lokalizacja firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]